2. liga starší dorost - Louny : Sezimovo Ústí

2. liga starší dorostenci

Louny : Sezimovo Ústí

Ve 2. kole jarní části k nám zavítalo na návštěvu družstvo ze Sezimova Ústí. Se soupeřem, majícím ve svém středu spojku, která na sebe poutá pozornost už jen svými úctyhodnými parametry, jsme na podzim sehráli vyrovnané utkání a v podobném duchu se dala očekávat i odveta.

Hráči k zápasu přistoupili od začátku zodpovědně - důrazná obrana a proměňování šancí znamenaly ve 4. minutě stav 5:0.

V následující desetiminutovce se hra vyrovnala. Naši hráči si ale rozdíl ve skóre dokázali poměrně poklidně hlídat a vzápětí ho několika dobře získanými míči ještě navýšit na devět branek. V závěru jsme sice trochu polevili v koncentraci, ale s poločasovým stavem 20:14, mohl být trenér nakonec spokojen.

Druhá půle začala obdobně jako první, kdy jsme se během několika málo minut utrhli znovu na rozdíl devíti branek a donutili tak soupeře k oddechovému času. Ten náš tlak sice na chvíli přibrzdil, ale vzápětí začal v bráně čarovat Martin Čekal a předlouhých 12 minut nepustil za svá záda jedinou branku, zatímco my jsme jich vsítili sedm. V tomto momentě bylo o vítězi utkání prakticky rozhodnuto a zbylých deset minut se jen dohrávalo.

Výhru 39:23 s pouhými osmi hráči do pole na začátku očekával málokdo, takže pochvalu za statečnost zaslouží všichni zúčastnění. Nutno ale podotknout, že Sezimovo Ústí mělo na lavičce jen o jednoho muže navíc, takže poměr sil byl poměrně spravedlivý.

Děkujeme divákům za podporu a příští týden vyrážíme do Rokycan.